Gå til innholdet

KONTORADRESSE
Ravnsborgveien 52
1395 Hvalstad

RING OSS
Tel: +47 66 77 80 30
 

E-POST ADRESSER
firmapost@kbd.as
salg@kbd.as

FAKTURA HENVENDELSER
faktura@kbd.as
 

Send oss en melding

 

Kontaktpersoner

DAGLIG LEDER

Thomas Hassel

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 91 55 01 22
E-post: thomas@kbd.as

FORHANDLER ANSVARLIG

Geir Hagen

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 95 77 77 64
E-post: geir@kbd.as

REGNSKAP

Kristin Brandshaug

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 46 80 99 62
E-post: kristin@kbd.as

BETALINGSTERMINALER

Wenche Bang Larsen

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 46 81 45 91
E-post: wenche@kbd.as

LISENSER

Siri Langum

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 48 99 14 84
E-post: siri@kbd.as

DIREKTE SALG

Jan Emil Gudem

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 93 01 19 09
E-post: janemil@kbd.as

DIREKTE SALG

Bjørg Braaten

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 90 83 28 96
E-post: bjorg@kbd.as

DIREKTE SALG

Fredrik Halvorsen

Tlf.: +47 66 77 80 30
Mob.: +47 412 90 207
E-post: fredrik@kbd.as

DIREKTE SALG

Lars Sandberg

Mob.: +47 908 78 430
E-post: lars@kbd.as

DIREKTE SALG, ØSTFOLD

Øivind Aronsen

Mob.: +47 91 31 38 07
E-post: oivind@kbd.as

TEKNISK

Teknisk avdeling

Har du supportavtale med oss, så har du ett direkte nummer til oss. Hvis ikke, kan supportoppdrag bestilles på:

Tlf.: +47 66 77 80 30
E-post: teknisk@kbd.as

Sjekk ellers ut vår Supportside

 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vi vil ikke dele din info med andre,
og du vil kun motta informasjon fra oss.

Kasse og Butikkdata

Etablert 1991 i den hensikt å markedsføre og distribuere CASIO KASSASYSTEMER i Norge.

Ravnsborgveien 52, 1395 Hvalstad
+47 66 77 80 30 • firmapost@kbd.as

Send forespørsel Følg oss